Přejít na hlavní navigaci
Sociální sítě

Mrkni na moje sociální sítě


Drobečková navigace

Proč kandiduji na prezidenta?

​Od 90. let mě trápí vývoj politiky u nás. Skandály, tunelování, korupce pravicových i levicových vlád. Štve mě arogance a obohacování na úkor druhých ze strany kmotrů a oligarchů, kteří si přivlastňují stát.   

Bezohledné exekuce, obchod s chudobou napojený na politiku, rozevírání sociálních nůžek a špatná vymahatelnost práva přinášejí problémy nejen jednotlivým lidem, ale celé společnosti.    

Nechtěl jsem ale jen nadávat, vždycky jsem i jako běžný občan hledal cesty, jak s tím něco dělat.

CO JSEM PRO TO UDĚLAL?

Jako zdravotník jsem protestoval proti tunelování zdravotnictví a jako občan jsem vystupoval proti zaprodávání naší země na Východ. 

Před pěti lety jsem chtěl prezidenta občanského, nezávislého na vlivu či penězích lobbistů nebo politických stran. Chtěl jsem hlavu státu bez pochybné minulosti, která ctí právo, ústavu a reprezentuje dobře naši zemi. Prezidenta, který tu bude pro lidi. Chtěl jsem prezidenta občana, jednoho z nás.
 
Před pěti lety mi ve volbách dalo svůj hlas 450 tisíc spoluobčanů. Nebylo to vítězství, ale malý zázrak a také velký závazek. Vzal jsem ho vážně a nevzdal jsem se.     

Zůstal jsem nezávislý. Prosazoval jsem návrhy na zlepšení situace lidí poškozených exekučním byznysem, věnoval se podpoře pečujících o seniory, nemocné a lidi s postižením. 

NA VŠEM TRVÁM A NEUHNUL JSEM

Léta usiluji o naši energetickou nezávislost na Rusku a podporuji levnou energii pro lidi. Jako doktor chci čisté životní prostředí, zdravou krajinu a dobré potraviny. Jako občan podporuji protikorupční zákony a jsem proti jakékoliv formě diskriminace.
 
Chci změnu. Nabízím nezávislost, ruce nesvázané minulostí a pochybnými vazbami. Mám politickou zkušenost, bez té se prezident neobejde. Chci dál bojovat za lidi, držet se hodnot a dobře reprezentovat naši zemi.
 
Společně můžeme pustit svěží vítr do české politiky, otevřít Hrad lidem a zlepšit prostředí v naší zemi.

Marek Hilšer
kandidát s jasnou tváří